Sayfalar

17 Kasım 2013 Pazar

Boy uzatma tabanlıkları

Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!Günümüzde çok satış yapan boy uzatma ürünlerinden birisi olan boy uzatma tabanlıkları gerçekten boy uzatıyor mu? bu sorunun cevabını boyunu uzatmak isteyen herkes merak etmiştir. Bu yazıda sorunuzun cevabını ve boy uzatma tabanlıklarının nasıl boy uzattığı hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.

Öncelikle sorunuzun cevabını hemen vereyim. Boy uzatma tabanlıkları boy uzatır. Fakat şunu da söylemeliyim ki bu tabanlıkların yaptığı etki kişiden kişiye göre değişmektedir. Yani bazı kişilerde boy uzatma tabanlıkları işe yaramamaktadır. Özellikle 22 yaşını geçmiş bireylerde boy uzatma tabanlıkları işe yaramamaktadır.

Boy uzatma tabanlıklarında baş parmağa dokunarak beyni uyaran bir nokta bulunur. Bu nokta sayesinde hipofiz bezi uyarılır ve büyüme hormonu salgılanır. Yani sizin anlayacağınız boy uzatma tabanlıkları hipofiz bezini harekete geçirerek boy uzatır. Eğer ergenliğinizi tamamladıysanız ve rahatınıza düşkünseniz boy uzatma tabanlıklarını önermiyoruz.

Boy uzatma tabanlığı kullanan birçok kişi konfor sorunu yaşamaktadır. Özellikle kadınlarda görülen bu konfor sorunu ayak sağlığını ciddi bir şekilde tehdit edebilmektedir. Size tavsiyem boy uzatma tabanlığını kullanmamanız tarafındadır. Boy uzatmak için en mantıklı yöntemler sırasıyla spor yapmak, doğru beslenmek ve iyi bir uyku düzenine sahip olmaktır.
Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

9 yorum:

 1. Merhaba boyum 1.83 ama ben 1.90 olmak istiyorum çünkü profesyonel basketbol oyuncu su yum . Ne yapmalıyım ?

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Meraba bwn 11 yasinda bi kizim boyum 149 gunde 2 kase yogurt yersem boyum en fazla kac cm olur

  YanıtlaSil
 5. Meraba bwn 11 yasinda bi kizim boyum 149 gunde 2 kase yogurt yersem boyum en fazla kac cm olur

  YanıtlaSil
 6. Merhaba 17 yasinda kizim boyum 1.58 balik tavuk turk etmiyim basketbol oynamiyoru m sizce ne yapmaliyim

  YanıtlaSil
 7. Merhaba adim ümit yasim 22 boy uzatma hareketlerini uygulayarak protein ve kalsium alarak uzama durumum nedir . Doktora danismam gerekiyor bu bunla alakali

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil