Sayfalar

18 Aralık 2015 Cuma

18 Yaşından Sonra Boy Uzatmak Mümkün mü

18 yaşından sonra boy uzatmak mümkün mü

Boy uzatmak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi 18 yaşından sonra boy uzatmak mümkün mü? sorusu. Bu soruyu bu yazıda cevaplandırmak istiyorum. Öncelikle sorunun cevabını şimdiden vereyim. Evet, 18 yaşından sonra boy uzatmak mümkündür.

Normalde ergenliğini tamamlamamış insanlara boy uzatmak için verilen tavsiyeler bellidir. Süt, yumurta, tavuk, balık, peynir, yoğurt gibi protein ve kalsiyum içeren gıdalarla beslenmek, iyi bir uyku düzenine sahip olmak, spor yapmak bu tavsiyelerden bazılarıdır. Eğer ergenlik dönemindeyseniz ve boyunuzu uzatmak istiyorsanız bu tavsiyeleri uygulayın, gerçekten çok faydasını göreceksiniz. Ancak sorun şu ki, bu tavsiyeler ergenlik çağını geçmiş kişilerde işe yaramaz.

Arkadaşlar, eğer yaşınız 18'in altında olsaydı ve size boyunuzu uzatmanız için tavsiye verecek olsaydım yukarıdaki tavsiyeleri verirdim. Ama şu anda ne kadar balık ne kadar tavuk ne kadar yoğurt yerseniz yiyin, ergenlik çağını aştığınız için işe yaramaz.

Peki ne işe yarar? diye soruyor olabilirsiniz. Arkadaşlar 18 yaşını geçmiş olsanız bile yapabileceğiniz bir şeyiniz var. Size bu konuda önerdiğim şey Boy Uzatma Formülü kitabı. Bu kitabın içerisinde boy 18 yaşınızı geçmiş olsanız bile boyunuzu nasıl uzatabileceğiniz anlatılıyor. 

Hangi yaşta olursanız olun bu kitap sayesinde boyunuzu uzatabiliyorsunuz. Birçok kişiden aldığım olumlu yorumlar ve kendi tecrübelerimden yola çıkarak bu kitabı sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Buraya tıklayarak bu kitabı resmi sitesinden inceleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder