Sayfalar

9 Şubat 2014 Pazar

Boy uzatma formülü kitabı ile boyunuzu uzatın!

Merhabalar bu yazımda sizlere etkisi kanıtlanmış ve oldukça popüler olan bir e-kitabı soru-cevap şeklinde tanıtacağım. Bu kitap birçok dile tercüme edilmiş ve birçok ülkede insanların başarıya ulaşmasını sağlamış bir boy uzatma kitabıdır.

Yurtdışındaki Grow Taller adlı kitabın Türkçe'ye çevrilmiş hali olan bu kitap, yurtdışında yaşayan ve boyundan şikayetçi olan birçok kişiye doğal ve bilimsel yöntemlerle yardımcı olmuş ve bu kişilerin boyunu uzatmıştır. Çok fazla uzatmadan boy uzatma formülü kitabı hakkında en çok sorulan soruları cevaplandıracağım.

Nedir bu kitap? ne işe yarar?
Bu kitap profesyonel insanlar tarafından hazırlanan ve boy uzamasının en sağlıklı ve en doğal yollarla gerçekleşmesini sağlayan boy uzatma formülü adında bir e-kitaptır. Bu ürün sayesinde 6 haftada 7 cm boy uzatmak mümkündür.

e-kitap nedir? okumak için ne gereklidir?
Elektronik kitap anlamına gelen e-kitap, elektronik cihazlar aracılığıyla(bilgisayar, tablet, telefon vb.) okunan, içerisinde yazı, resim, video ve resim bulunabilen zengin bir kitap biçimidir. E-kitapları okuyabilmek için bilgisayar, telefon veya tablet gibi cihazlardan herhangi birinin olması yeterlidir. E-kitaplar aynı zamanda çeşitli oyun konsolları tarafından da okunabilmektedir.

Yetişkin olmama rağmen bu kitap benim de boyumu uzatmama yardımcı olabilir mi?
Normal şartlar altında ergenlik çağını geçen insanların boy uzaması durmaktadır. Fakat çeşitli bilimsel araştırmalar ve bazı egzersizler sonucunda yetişkin olsanız bile uzamanız mümkündür. Kısacası hangi yaşta olursanız olun bu kitap sayesinde boyunuzu doğal yollarla uzatabileceksiniz.

Peki bu kitabın boy uzatma garantisi var mı? neye göre güveneceğim ben bu kitaba?
Tabii ki var. Bu ürünün sahibi kitabına o kadar çok güveniyor ki 60 gün içerisinde boyunuz uzamazsa, paranızı koşulsuz bir şekilde size %100 iade ediyor. Yani siz bu ürünü satın alırsanız boyunuz uzayacak, eğer uzamazsa da hiçbir kaybınız olmayacak ve paranızı hiçbir kesinti olmadan geri alabileceksiniz. Bugüne kadar bu kitap %94 başarı oranı ile uygulanmış bir kitaptır ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Kitabın fiyatı hakkında ve ödeme yolları hakkında bilgi verir misiniz?
Kitap 72 TL değerinde. Kredi kartı, banka havalesi ve paypal ödeme kanalları ile %100 güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

Peki ödeme yapmak güvenli mi?
Tabii ki güvenli. Ürünün satış sayfası SSL sertifikası ile şifrelenmiştir. Dolayısıyla hiç kimseye kredi kartınızın ya da sizin bilgileriniz verilmez. Tüm ödemeleriniz Odaklıpazar güvencesindedir.

Ödeme yaptıktan sonra ürünü nasıl teslim alacağım?
Ürün e-kitap formatında olduğundan kredi kartıyla ve paypal ile ödeme yaptığınız taktirde ödeme işleminden hemen sonra indirme linki ekrana gelecek o linke tıklayarak ürünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca e-posta adresinize de ürünün indirme linki gönderilecektir. Havale ile ödeme yaparsanız ödemeniz onaylandıktan sonra ürünün indirme linki e-posta adresinize gönderilir. Kısacası girdiğiniz e-posta adresinin doğru olması çok çok önemlidir. Eğer e-posta adresiniz doğru değilse ürün elinize ulaşamaz.

Boyumun uzun olması bana ne kazandıracak?
Boyu uzun olan insanlar diğer insanlara göre daha özgüvenli ve daha mutludurlar. Ayrıca spor etkinliklerinde ve fiziksel faaliyetlerde boyu uzun olan insanlar her daim daha avantajlıdır. Daha mutlu olmak elinizdeyken neden mutsuz kalasınız ki? Boyu uzun olan insanların avantajları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ürünün tanıtım ve satış sayfasına nasıl ulaşabilirim?
Ürünün tanıtım sayfasına ulaşmak için buraya veya bu sayfanın en altındaki resme tıklayabilirsiniz. Ürünü satın almak için de tanıtım sayfasının en altına gelip oradaki bağlantıya tıklayarak güvenli satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kullanan kişiler memnunlar mı?
Ürünün sitesinde birçok memnun kullanıcıyı görebilirsiniz ama ben buraya birkaç kişiyi eklemek istiyorum.
Jeremy, 21 yaşında, ABD - New York

Nicole, 31 yaşında, ABD - Kenosha

Mike, 31 yaşında, ABD - Pittshburg

Yukarıda fotoğraflarını paylaştığım kişiler de boy uzatma formülü kitabını uygulamadan önce boylarından şikayetçi insanlardı fakat kitabı uyguladıktan sonra daha mutlu birer insana dönüştüler. Kitabın sitesinde daha fazla yorum ve daha fazla fotoğraf var. Dilerseniz oradan da bakabilirsiniz.Boy uzatma formülü kitabının tanıtım ve satış sayfasına ulaşmak için http://goo.gl/3yaRPY bu adrese tıklayabilirsiniz.


Bugüne kadar bu ürün hakkında onlarca olumlu yorumla karşılaştım ve size de bu ürünü tanıtmak istedim. Ürünle ilgili herhangi bir sorununuz ya da sorunuz olursa lütfen çekinmeden yorum kısmından bana ulaşınız. Mutlu günler dilerim...


Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

1 yorum: