Sayfalar

23 Kasım 2013 Cumartesi

Boyu uzun olan insanların avantajları

Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!
uzun boylu olmanın avantajlarıBirçok kişi boy problemi ile karşı karşıyadır. Kimisi çok kısa olduğu için yakınır kimisi de çok uzun olduğu için yakınır. Fakat boyu kısa olduğu için yakınanlar çok daha fazladır. Çünkü boyu kısa olan kişiler birçok zorlukla karşılaşır.

Örneğin kısa insanlar spor faaliyetlerinde uzun insanlara göre çok daha başarısız olurlar. Kısa insanlar ne kadar kaslı olurlarsa olsunlar kemikleri kısa oldukları için fiziksel mücadelelerde üstünlük sağlayamazlar. Bu da onları spor etkinlerinde başarısız kılar.

Ya da kısa boylu erkekler özgüven sorunu yaşayabilir. Sebebi ise kızların uzun boylu erkeklerden hoşlandığı gerçeğidir. Kısa boylu erkekler sadece ilişkilerinde sorun yaşamazlar. İş konusunda ve sosyal hayat konusunda da sorun yaşayabilirler.

Aşağıdaki uzun boylu olmanın avantajlarının yazılı olduğu listeye bakarak neden uzun boylu olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz...

Uzun boylu olmanın avantajları

 • Uzun boylu insanların kemikleri uzun olduğundan giydikleri elbiseler üzerlerinde güzel durur ve güzel bir dış görünüşe sahip olurlar.
 • Boyu uzun olan kadınlar topuklu ayakkabı giyme ihtiyacı hissetmezler. Düz ayakkabı giyerek de çok güzel bir fiziğe sahip olduklarını gösterirler.
 • Uzun boylu erkekler kısa boylu erkeklere göre çok daha güçlü olurlar. Bu sayede hem kendilerini daha iyi hissederler hem de sosyal çevrelerinde daha fazla saygı görürler.
 • Sosyal ortamlarda uzun boylu insanlar kısa boylu insanlara göre daha kolay onay görürler ve sosyal statü açısından daha üst düzey karşılanırlar.
Kısaca uzun boylu insanlar kısa boylu insanlara göre daha mutlu olurlar. Boyunuz kısaysa ve boyunuzu uzatmak istiyorsanız spor yapmalısınız, iyi bir uyku düzenine sahip olmalısınız ve boy uzatan yiyecekler ile beslenmelisiniz.

Yukarıda yazan yöntemler dışında piyasada satılan harika bir boy uzatma kitabı var. Bu boy uzatma kitabında yazılan bilgiler doğrultusunda 6 haftada 7 cm'ye kadar boy uzaması gerçekleşebiliyor. Bu kitap ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.
Boy Uzatma Programı ile 6 Haftada 7cm Uzamak içn tıklayın!

16 yorum:

 1. Merhaba 14 yasindayim 1.65 boyum var annem 1.58 babam 1.75 demire asili kaliyorum surekli daha ne kadar uzarim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Serhat. Daha 14 yaşındasın dolayısıyla daha boyunu uzatmak için önünde uzun bir zaman var. Boyun kendiliğinden bir yere kadar uzar ama eğer sen uzun olmak istiyorsan biraz çalışmalısın. 4 yıl boyunca iyi beslen ve spor yap faydasını göreceksin.

   Sil
  2. dostum bende 14 yaşındayım boyum 1.80

   Sil
  3. Uzaylımısın sen kardeş

   Sil
 2. Merhaba 15 yaşında bir erkeğim 1 ay sonra 16ma gircem boyum 162 ve ramazandan sonra sabah öğle akşam spor yapıyorum zıplıyorum esneme ve bi kaç sn barfixte asılı kalıyorym bu arada annem 160 babam 174 boyum nkdr uzar acaba lütfwn ccap

  YanıtlaSil
 3. merhaba uzun boylu insanlar hangi spor dalı ile ilgilenmlidirler

  YanıtlaSil
 4. merhaba yaşım 15 boyum 180 ve bir kız olarak fazlaca uzunum :D ve bundan çok memnunum

  YanıtlaSil
 5. merhaba yaşım 15 boyum 180 ve bir kız olarak fazlaca uzunum :D ve bundan çok memnunum

  YanıtlaSil
 6. Merhaba 17ime yeni girdim ve kizim boyum 155 günde 1lotre sut ve 2 adet haşlanmış yumurta yiyorum ve bunun yanında b arfikse asılı kalsam ne kadar uzayabilirim bunların yanında başka ne yapmaliyim

  YanıtlaSil
 7. 17 yaşındayım boyum 165 babamın boyu 172 annemin boyu 155 çabalarsam boyum 175 olurmu 😐.

  YanıtlaSil
 8. Merhaba boyum 168 yasim 16 gundu 20 30 barfiks ceksem boyum kac sm uzar

  YanıtlaSil
 9. Merhaba boyum 168 yasim 16 gundu 20 30 barfiks ceksem boyum kac sm uzar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba 16 yaşındayım boyum 1.66 günde 10 tane barfix çekiyorum dengeli besleniyorum babamın boyu 1.75 annemin boyu 1.60 babamın boyunu gecebilirmiyim

   Sil
 10. Merhaba 16 yaşındayım boyum 1.66 günde 10 tane barfix çekiyorum dengeli besleniyorum babamın boyu 1.75 annemin boyu 1.60 babamın boyunu gecebilirmiyim

  YanıtlaSil
 11. Merhaba yaşım 15. Boyum 165 spor yapmıyorum. Bir zamanlar yüzmeye ve badmintona gidiyordum bıraktım. Boyumun uzaması için ne yapmalıyım veya hangi sporları yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz? (Erkeğim)

  YanıtlaSil
 12. ben erkeğim hiç drmire adılı kalmadan barfiks çekebiliyodum 6 7 tanr şuanda okulda hergün kale direğinde 3 teneffüs 1 teneffüste hiç durmadan 20 kere barfiks çekiyorum.2 ay oldu buna başlayalı ama sınıfta en kısa benim boyum 152 cm ayrıca beslenmeme de dikkat ediyorum bol süt içiyorum.

  YanıtlaSil